Вхід
Укр

Про компанію

Компанія була заснована в 1998 році і динамічно розвивається на ринку будівельних матеріалів м.Одеси і Одеської області. Основний напрямок роботи - оптова та роздрібна торгівля матеріалами для будівництва і ремонту. Наша місія - успішна робота по просуванню сучасних та інноваційних матеріалів, зручність при формуванні замовлень, надання послуг, що сприяють згодом поліпшення якості Вашого життя.

Ми пропонуємо послуги на всіх етапах: консультація, комплектація якісними і необхідними матеріалами, продаж, доставка товару, технічний супровід.

Наявність власного автопарку компанії дозволяє вчасно і з мінімальними витратами для споживача доставити товар на об'єкт, а в деяких випадках - виконати вивантаження товару за допомогою крана-маніпулятора або гідроборта.

 

Ми пред'являємо суворі вимоги до наших постачальників, що гарантує високу якість і характеристики кожного товару, що поставляється.

Широкий асортимент товарів для будівництва і ремонту, пропонований нашою компанією, консультація фахівців і можливість доставки - запорука економії часу і коштів, так необхідних у наш час.

Наша компанія є офіційним дилером провідних виробників будівельних матеріалів як в Україні, так і за її межами, таких як AEROC (виробник високоякісного автоклавного газобетону), ХенкельБаутехнік (виробник будівельних сумішей Ceresit, Thomsit, шпалерних клеїв Metylan, побутових клеїв «Момент»), "ТехноНіколь" (найбільший оператор будівельного ринку, є Європейським лідером з виробництва наплавляються покрівельних матеріалів, один з найбільших виробників теплоізоляційних матеріалів усіх типів), ТМ «Артисан» (виробник асортименту продукції такого як: плиткові і спеціалізовані клейові склади, наливні підлоги, штукатурні суміші для ручного і машинного способу нанесення, грунтовки, затирочні суміші, герметики, монтажна піна, базальтовий мінераловатний утеплювач та ін.), Knauf (виробник широкого асортименту продукції для обробки стін, стель і підлог всередині приміщень, зокрема високоякісні сухі будівельні суміші на гіпсово-полімерної, полімерній основі для ручного і машинного способу нанесення, а також гіпсокартонні системи з повною комплектацією), KNAUF Insulation (один з найбільш відомих і прогресивних виробників на світовому ринку теплоізоляційних матеріалів), EUROGIPS / EKOGIPS (інтернаціональна гіпсова група), ТОВ «Одеський цементний завод» (виробник високоякісного цементу), ОМАХ (кріпильна техніка - саморізи, шурупи, анкери, дюбелі, заклепки, метричний кріплення і різні спеціальні кріплення), і мн інших, що дає нам можливість робити максимально вигідні цінові пропозиції торгуючим і будівельним підприємствам.