Вхід
Укр

Про компанію

Компанія була заснована в 1998 році і динамічно розвивається на ринку будівельних матеріалів м.Одеси і Одеської області. Основний напрямок роботи - оптова та роздрібна торгівля матеріалами для будівництва і ремонту. Наша місія - успішна робота по просуванню сучасних та інноваційних матеріалів, зручність при формуванні замовлень, надання послуг, що сприяють згодом поліпшення якості Вашого життя.

Ми пропонуємо послуги на всіх етапах: консультація, комплектація якісними і необхідними матеріалами, продаж, доставка товару, технічний супровід.

Наявність власного автопарку компанії дозволяє вчасно і з мінімальними витратами для споживача доставити товар на об'єкт, а в деяких випадках - виконати вивантаження товару за допомогою крана-маніпулятора або гідроборта.

 

Ми пред'являємо суворі вимоги до наших постачальників, що гарантує високу якість і характеристики кожного товару, що поставляється.

Широкий асортимент товарів для будівництва і ремонту, пропонований нашою компанією, консультація фахівців і можливість доставки - запорука економії часу і коштів, так необхідних у наш час.

 

Наша компанія є офіційним дилером провідних виробників будівельних матеріалів як в Україні, так і за її межами, таких як AEROC (виробник високоякісного автоклавного газобетону), Хенкель Баутехнік (виробник будівельних сумішей Ceresit, Thomsit, шпалерних клеїв Metylan, побутових клеїв «Момент»), "ТехноНіколь" (найбільший оператор будівельного ринку, є Європейським лідером з виробництва наплавляються покрівельних матеріалів, один з найбільших виробників теплоізоляційних матеріалів усіх типів), ТМ «Артисан» (виробник асортименту продукції такого як: плиткові і спеціалізовані клейові склади, наливні підлоги, штукатурні суміші для ручного і машинного способу нанесення, грунтовки, затирочні суміші, герметики, монтажна піна, базальтовий мінераловатний утеплювач та ін.), Siniat (виробник широкого асортименту продукції для обробки стін, стель і підлог всередині приміщень, зокрема високоякісні сухі будівельні суміші на гіпсово-полімерної, полімерній основі для ручного і машинного способу нанесення, а також гіпсокартонні системи з повною комплектацією), KNAUF Insulation (один з найбільш відомих і прогресивних виробників на світовому ринку теплоізоляційних матеріалів), EUROGIPS / EKOGIPS (інтернаціональна гіпсова група), ТОВ «Одеський цементний завод» (виробник високоякісного цементу), SCANMIX-UKRAINE (входить в трійку найбільших виробників будівельних матеріалів в Скандинавії: клеї, фарби, штукатурки, шпаклівки, спеціальні суміші, додаткові матеріали для теплоізоляції); Polifarb (широкий вибір сучасних лакофарбових матеріалів для комплексного вирішення багатьох завдань. Це фарби, емалі, хіміко-будівельні покриття, а також матеріали і технології для теплоізоляції фасадів. Усі вони вирішують завдання різної складності, враховують потреби будівлі і матеріалу, який покривається. Широка колірна гамма утримує відтінки на будь-якому смаку, а якості покрівельних матеріалів дозволяють нескінченно отримувати усі нові декоративні ефекти на поверхнях); «Полімер-Лак» (виробництво акрилових і силіконових герметиків, клеїв торгової марки LACRYSIL), компанія "ЮДК" (виробник автоклавного газобетону UDK); компанія ТОВ «Юпітер» - багатопрофільне підприємство, основними видами діяльності якого є виробництво блоків із пористого бетону «JU-TON» та виготовлення металоконструкцій); Symmer (провідний виробник і постачальник гнучких ПВХ шлангів, рукавів ПВХ армованих поліамідної ниткою, напірно-всмоктувальних шлангів, шлангів глибокого вакууму і високих тисків, хімічно стійких рукавів ПВХ); ESKARO GROUP AB (нараховує більше 200 видів продукції лакофарбових матеріалів власних торгових марок: Eskaro, Aura Wood, Aura färg, Condor, Kapral, Titan, а такожбільше 10 ТМ вироблених під private label)